ÚvodCo chcete dělat?KulturaArthouse Hejtmánek – galerie a aukční dům
Kultura

Arthouse Hejtmánek – galerie a aukční dům

Bubenečský Arthouse – překrásná vila ze 17. století manželů Tomáše a Marie Hejtmánkových – v současnosti slouží jako aukční dům a galerie. Vila se návštěvníkům otevírá pouze při příležitosti výstav nebo pravidelně pořádaných aukcí a je důstojným domovem pro umění, starožitnosti a design.
Galerie:
Nedílnou součástí galerie je pořádání výstav známějších a méně známých autorů – dřívějších i současných – výtvarného umění a uměleckého řemesla. Specifickou atmosféru navozují instalace uměleckých artefaktů v klasicky vybaveném interiéru historického domu propojeného se současným uměním. V galerii lze shlédnout či rovnou zakoupit výtvarné umění, starožitnosti, design a kuriozity ze všech období a kontinentů. Náplní galerijní činnosti je také poskytovat služby českým i zahraničním sběratelům umění v oblasti nákupu, prodeje uměleckých děl, restaurování či konzervování; nabízí poradenství při zakládání a udržování soukromých sbírek.

Aukční dům:
Výběr kvalitních a zajímavých artefaktů, a to nejen v oboru výtvarného umění, ale také v oboru užitého umění (zbraně, keramika, sklo, hodiny, nábytek) – to je to, co dělá z Arthousu respektovaný aukční dům. Specializuje se na prodej kvalitních obrazů, plastik a designu českých a zahraničních autorů.

Provozovatel

Arthouse Hejtmánek - galerie a aukční dům s.r.o.

Goetheho 17/2
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 734 311 861
Tel.:
+420 737 815 758
Email:
info@arthousehejt...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.arthousehejtm...
GPS:
50,104471 14,407586

Region:
Praha
Obec:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí

Časová náročnost

1,5 hodiny

Aktuality